Profesjonalne zabezpieczenia techniczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bliskiej współpracy z wiodącymi producentami systemów zabezpieczeń nasz rozbudowany dział techniczny może zaproponować Państwu wszystkie rozwiązania dostępne w Polsce bądź na rynkach światowych. Wykonane projekty oraz instalacje zabezpieczeń technicznych w licznych obiektach przemysłowych i handlowych, a także w biurowcach pozwoliły nam na stworzenie wyspecjalizowanych zespołów inżyniersko-instalacyjnych. Właściwe zaprojektowanie profesjonalnego systemu ochrony technicznej wymaga indywidualnej analizy zagrożeń wynikających z charakteru prowadzonej działalności, topografii terenu, rozmiaru i kształtu infrastruktury oraz opracowania odpowiednich założeń projektowych.

Monitoring wizyjny dla firm, systemy alarmowe i wiele więcej

Zaawansowana konfiguracja zabezpieczeń technicznych pozwala m.in. na zdalny nadzór chronionych obiektów oraz dostarczanie niezbędnych informacji do zarządzania bezpieczeństwem. Każdy z zainstalowanych systemów pełni wyznaczone funkcje i zadania. Telewizja dozorowa CCTV zapewnia właściwą obserwację stref chronionych, a systemy kontroli sterują dostępem do nich.

Oferujemy:

 • ocenę poziomu zabezpieczeń technicznych,

 • projektowanie i instalację zabezpieczeń technicznych:

  • systemów alarmowych,

  • systemów kontroli dostępu,

  • systemów rejestracji czasu pracy,

  • systemów telewizji przemysłowej CCTV,

  • integrację wszystkich systemów,

  • zabezpieczenia mechaniczne,

 • instalacje sieci komputerowych,

 • układanie światłowodów.

 • całodobowy serwis i konserwacje zabezpieczeń technicznych.

W ramach obsługi informatycznej dbamy, aby cała infrastruktura zamontowana u naszych Klientów działała bez przeszkód. Nie tylko na bieżąco usuwamy wszelkie powstałe awarie, ale także od początku optymalizujemy funkcjonowanie całego systemu, by najlepiej wykorzystać sprzęt, który już jest oraz zaplanować potrzebne modernizacje. Zapewniamy również pomoc dla użytkowników w codziennych zadaniach.

Technika światłowodowa jest w dzisiejszych czasach codziennością. Medium transmisyjne, jakim jest światło bardzo dobrze radzi sobie z rosnącymi wymogami transmisji danych. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania z tej dziedziny. W zależności od potrzeb i wymagań klienta układamy światłowody zgodnie z zasadą Fiber To the Office (światłowód do biura) oraz Fiber To The Desk (światłowód do biurka).

Zabezpieczenia techniczne montowane przez profesjonalistów – postaw na najwyższą jakość

Montażem urządzeń zajmują się sprawdzeni i doświadczeni instalatorzy posiadający odpowiednie kwalifikacje zawodowe w zakresie projektowania systemów zabezpieczeń, jak też wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego. Elementy wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Gwarantują one najwyższą jakość oraz niezawodność. Projektowane, a następnie wykonywane przez nas systemy zadowolą najbardziej wymagających Klientów z zachowaniem optymalnych kosztów instalacji. Nasz serwis oferuje pełną obsługę gwarancyjną, pogwarancyjną i konserwatorską. Na zamontowane systemy udzielamy dwuletniej gwarancji.